prelegenci
Konferencji Majowej

Image

Poniżej prezentujemy prelegentów, z którymi można było się spotkać w maju 2024roku, Lista prelegentów w roku 2025 może ulec zmianie.

Marcin Zarzycki
Doradca podatkowy. Rozwiązuje problemy, reprezentuje w kontrolach i postępowaniach, zajmuje się optymalizacją podatkową, prowadzi szkolenia. Adwokat, który łączy wiedzę prawniczą i podatkową, tak aby każde rozwiązanie przedstawiane Klientom było nie tylko optymalne podatkowo ale i w pełni bezpieczne od strony prawnej. Od ponad 10 lat Partner Zarządzający w LTCA.
Marcin Zarzyckidoradca podatkowy, adwokat
Izabela leśniewska
Doradca podatkowy, zatrudnionym w Kancelarii Doradztwa Podatkowego Alo-2 sp. z o.o. Jest ona specjalistką od tarczy antykryzysowych i rozliczeń podatkowych z tym związanych, a także autorką artykułów na stronie prawo.pl i ekspertką w Rzeczpospolitej. Przeprowadza ona szkolenia na temat rozliczeń ze składki zdrowotnej, optymalizacji formy opodatkowania oraz z zakresu składek społecznej przedsiębiorców. Wystąpiła również na konferencjach zorganizowanych przez Uniwersytet Łódzki (13 grudnia 2021 r.) i Akademię Ekonomiczną w Poznaniu (15 grudnia 2021 r.)
Izabela leśniewskadoradca podatkowy, ekspert w Rzeczypospolitej
Anita Gołębiewska
Liderka innowacji w księgowości z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Jej misją jest podnoszenie rangi zawodu księgowego, którą realizuje poprzez popularyzację nowoczesnych narzędzi i technik prowadzenia biura rachunkowego. Doświadczenie zawodowe budowała kierując zespołami kilkudziesięcioosobowymi księgowości międzynarodowych firm. W przeszłości prezes spółki Superksięgowa, Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A oraz Dyrektor Zarządzająca OSCBR. Pomysłodawczyni ogólnopolskich programów "e-rewolucje księgowe" oraz "Bądź Gotowy na KSeF" pod patronatem Ministerstwa Finansów. Obecnie licencjonowana trenerka i mówczyni motywacyjna, akredytowana mentorka międzynarodowej organizacji EMCC oraz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, mówczyni motywacyjna i trenerka organizacji John Maxwell Team.
Anita GołębiewskaTrener biznesu, mówca motywacyjny
Karol Majda
Kontroler finansowy, szef działu controllingu grupy kapitałowej spółki FMCG, wdrożeniowiec metod wyceny jednostkowej produktu w spółkach produkcyjnych, członek zespołu projektu Due_Diligence prowadzonego przez Deloitte. Doświadczenie zawodowe -12 lat w spółkach produkcyjnych.
Karol MajdaKontroler finansowy, szef działu controllingu grupy spółki FMCG
dr Nelii Artienwicz
Doktor nauk ekonomicznych z zakresu nauk o zarządzaniu, ze specjalnością Rachunkowość licencjonowana konsultantka Mental Toughness (MTQPlus®). Absolwentka studiów podyplomowych „Psychologia biznesu dla menedżerów” Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz „Neuroprzywództwo” Uczelnia Łazarskiego. Dyplomowana nauczycielka jogi i medytacji klasycznej. Certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych OSHO®. Certyfikowana Trenerka FRIS® (Style Myślenia FRIS® oraz Style Działania FRIS®) w trakcie certyfikacji Neuromeditation Institute® w USA
dr Nelii Artienwiczbadaczka, mentor, trener, księgowa
Tomasz Knitter
Założyciel i przedstawiciel Belbin Polska. Konsultant zarządzania biznesem, coach zespołów zarządzających i executive coach, trener umiejętności przywódczych. Pracuje również jako wykładowca akademicki. Rozwija zdolności przywódcze, pomaga zarządzać zmianami, uczy technik myślenia krytycznego. Najczęściej współpracuje z takimi branżami, jak: przemysł, farmacja, finanse i FMCG. Udziela się również społecznie jako wolontariusz Fundacji Art Of Living Polska.
Tomasz Knittercoach zespołów zarządzających, trener liderów
dr Aleksander Binsztok
Lider zespołu trenerów, coachów i mediatorów Firmy Szkoleniowo – Doradczej „Binsztok i Partnerzy”. Doktor nauk ekonomicznych, specjalizacja: zarządzanie i marketing. Wykładowca w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na innych renomowanych uczelniach w kraju i zagranicą. Kierownik 7 kierunków studiów podyplomowych, negocjator i propagator mediacji, mówca motywacyjny. Autor ponad 80 publikacji naukowych, artykułów prasowych i książek nt. zarządzania, marketingu oraz psychologicznych technik wywierania wpływu społecznego (m.in.: „Kiedy kropla drąży skałę, czyli droga do mistrzostwa w komunikacji perswazyjnej”, „Kompendium technik perswazyjnych”, „Jak oczarować klientów w sklepie, czyli merchandising z elementami psychologii zachowań konsumenckich”, „Czasologia” i wielu innych).
dr Aleksander Binsztoklider zespołu trenerów, coachów i mediatorów.
Małgorzata Majewska
Naturopata, specjalista w różnorodnych terapiach naturalnych, w tym terapii Access Consciousness i terapii przy użyciu maty Bemer, która wspiera mikrokrążenie organizmu. Prowadzi Gabinet Terapii Naturalnych, w którym świadczy kluczowe usługi terapeutyczne, które obejmują terapie Access Consciousness, terapię przy użyciu światła (LLLT), akupunkturę ucha i czaszki, starosłowiański masaż brzucha, hirudoterapię, pinoterapię i wiele innych.
Małgorzata Majewskanaturopata, praktyk Access
Iwona Karoń - Jarzyńska
Doświadczony architekt wnętrz, artysta, fotograf, designer, kreator content marketing, instruktor snowboardu SITS, IVSI, instruktor nordic walking, pedagog. Od lat projektuje wnętrza obiektów prywatnych i publicznych. Jest laureatem nagrody w dziedzinie malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, rysuje i maluje. Prowadzi Warsztaty Zjarzynskimi artystyczne dla dzieci i dorosłych na Placu Kościuszki w ramach Warsztatów Zjarzynskimi. Uczy rysunku i malarstwa oraz fotografii.
Iwona Karoń - Jarzyńskaarchitekt wnętrz, designer, artysta
Robert Jarzyński
Robert Jarzyński to doświadczony fizjoterapeuta, wieloletni praktyk. Autor hydrokinezyterapii z elementami nauki pływania. Ratownik WOPR. Instruktor pływania, narciarstwa, jogi dla dzieci, instruktor ćwiczeń na zdrowy kręgosłup. Pedagog. Od lat działa jako REHAMED. Na codzień pracuje w przedszkolach, szkołach rehabilitując dzieci i młodzież. Prowadzi autorski program hydrokinezyterapii z elementami nauki pływania w COS w spale, warsztaty jogi dla dzieci i młodzieży na Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim w ramach Warsztatów Zjarzynskimi. Jest wychowawcą na obozach, które organizuje dla dzieci i młodzieży.
Robert Jarzyńskifizjoterapeuta, pedagog, organizator turystyki
Prelegenci Konferencji Majowej

Prelegenci Konferencji Majowej

profesjonaliści w swojej branży z pasją