BANKIET KONFERENCJI MAJOWEJ

Image

Bankiet inny niż wszystkie

Dominikana i jej klimat, Bachata, egzotyczne drinki, Jeansy, okulary słoneczne, wpięte kwiaty we włosach, kapelusze przeciwsłoneczne. Przeniesiemy was na egzotyczną "majówkę" do tej części świata :). Nauczyciel tańców karaibskich: bachaty, salsy i merenque, instruktor tańcca Witold Pągowski nauczy was podstawowych kroków i rozkocha was w tych tańcach. Drink bar najwyższej klasy serwowany przez profesjonalistów z pokazem barmańskich umiejętności umili chwilę wolną od tańca. Iwona karoń - Jarzyńska wykona wam profesjonalną sesję fotograficzną, wrócicie ze zdjęciem z egzotycznego kraju do domu :).

Bachata i Dominikana

Dominikana i bachata są nierozłącznie ze sobą związane. Muzyka, taniec i kultura bachaty stanowią ważną część dominikańskiej tożsamości i są źródłem dumy dla mieszkańców wyspy. Bachata jest również popularną atrakcją turystyczną, która przyciąga ludzi z całego świata do odkrywania piękna i kultury Dominikany.

Witold Pągowski, właściciel DFC Latino, szkoły tańca w Tomaszowie Mazowieckim jest miłośnikiem kultury karaibskiej. Opowie wam o Dominikanie, poczęstuje ciekawym napitkiem prosto z Dominikany. Nauczy Was podstawowych kroków Bachaty, którą bedziecie mogli dzielić sie po powrocie do domu z innymi. Poznaj Witka, przeczytaj nasze : AKTYWNOŚCI

Image
Image
Image
Image
Witold Pągowski

Podczas poprzedniej edycji naszej Konferencji Majowej Witek uczył nas tańca lat 20 tych: Charlestona i to było niesowite doświadczenie. Wszyscy uczestnicy konferencji powtarzali kroki i odtańczyli taniec. Połączył nas wspólny cel, a efekt? Niesamowity! Zobaczcie sami! POPRZEDNIE EDYCJE

Barmans Flair Team

Barmans Flair Team to niepowtarzalni barmani, ich pokaz oraz jedyne w swoim rodzaju drinki. Dla Ciebie na naszej konferencji najlepszy w Polsce drink bar!

Egzotyczne, karibskie drinki zadowolą najbardziej wyrafinowane podniebienia :).

Takich drugich w Polsce nie ma!

Image
Image
Image