Wcześniejsze edycje Konferencji Majowej

Image

Nasze konferencje to emocje, ludzie i wiedza.

prelekcje

Cenieni prelegenci i najaktualniejsze tematy, to sukces naszych prelekcji.

warsztaty

Atodydaktyka, samorozwój to główny cel naszych warsztatów, a z najlepszymi trenerami personalnymi w Polsce to niepowtarzalne chwile.

sport

W zdrowym ciele mądry duch. Nasze zajęcia sportowe to aktywności dla wszystkich bez przeszkód zdrowotnych i wiekowych.

relacje

Realcje i kontakty, które nawiążesz sa bezcenne. wspaniali ludzie, pasja, energia.

reset

Maj, zieleń, ptaki. Piękny hotel. Prelekcje i warsztaty, sport, sztuka, ludzie. Z nami się zresetujesz.

zdrowie

Aktywności z fizjoterapeutą i instruktorami, to zawsze bezpieczne i satysfakcjonujące zajęcia. Przede wszsytkim łatwe i inspirujące.

Pierwsza edycja: Konferencja Majowa 2022

Pierwsza edycja odbyła sie w 2022 roku. W Bronisławowie. Naszą propozycją było wprowadzenie life balance w agendę konferencji. Umiejętnie, pierwszy raz na arenie konferencji w Polsce to MY połaczyliśmy merytorykę ze sportem i samorozwojem.

Wspaniali prelegenci

Po raz pierwszy wystąpił u nas Marcin Zarzycki i to było dla nas ogromne wyróżnienie.

Wystapili u nas niezwykli: dr Aleksander Binsztok, dr Nelli Artienwicz, Tomasz Knitter.

Odbyły się prelekcje merytoryczne i warsztaty autodydaktyczne.

Image
Image
Nasza misja. W zdrowym ciele mądry duch.

W agendzie oprócz wyczerpujacej merytoryki pojawiła się joga i nordic walking. W otoczeniu zieleni witaliśmy dzień z instruktorem!

Bankiet inny niż wszystkie.

Nasz bankiet był inny niż te na innych konferencjach dotychczas. W wygodnych butach i luźnych strojach rozpoczęliśmy animacją zumbową i wiecie co? To było cudowne doświadczenie! Cała sala tańczyła! To u nas odbyło sie pierwsze karaoke konferencyjne! I to u nas Marcin Zarzycki zaśpiewał po raz pierwszy.

Image
Konferencja Majowa 2022 pełna wspomnień.

Nasza pierwsza Konferencja Majowa 2022 nakreśliła nowy trend na arenie konferencji w Polsce. Cieszymy się, że możemy razem z wami inspirować! Zobaczcie jak było efektywnie i energetycznie!

Wspomnienia Konferencji Majowej 2022

Druga edycja: Konferencja Majowa 2023

Druga edycja odbyła sie w 2023 roku. W Spale. Wspólnie z LTCA zaprosilismy was do hotelu w Spalskim Parku Krajobrazowym, w którym to spędziliśmy niesamowity, energetyczny czas. Spała i centrum Polski oraz Hotel Mościcki **** to niepowtarzalne miejsce. W 2023 roku maj był tam piękny. Ciepłe dni, śpiew ptaków, wakacyjny klimat Spały. Z dala od miejskiego gwaru, p[rzy otwartych drzwiach tarasowych słuchalismy prelekcji w otoczeniu zieleni otaczającego hotel parku.

Współorganizatorem drugiej edycji było LTCA

konferencja majowa aktywności
Współpraca

W tej edycji wystąpiło całe LTCA. a niezwodny Marcin Zarzycki. Można było wysłuchać ich prelekcji na ważne tematy branżowe, ale nie tylko. Marcin i Grzegorz utworzyli nawet nowy punkt programu konferencji: joga o czwartej nad ranem. I liczymy, że w kolejnej edycji powtórzy! Instruktorem jest rewelacyjnym :).

Wspaniali prelegenci

Piszemy wspaniali, ponieważ nasi prelegenci to nie tylko specjaliści w swojej dziedzinie, ale i przyjacielscy towarzysze rozmów na korytarzach, bankiecie. Biorą czynny udział w aktywnościach, nawiazują relacje. Bo jak wybrzmiewa tytuł książki Tatiany Galińskiej, którą również mieliśmy zaszczyt gościć: " #Bez kija w tyłku. O trudnych emocjach w biznesie i życiu", to nasz wspólny czas ma być luźny i w pozytywnych emocjach. Taki był!

Image
konferencja majowa aktywności
Nasza misja. W zdrowym ciele mądry duch.

W tej edycji, odbył się nordic walking z instruktorem: Iwoną Karoń-Jarzyńską. Było nie tylko instruktażowo, ale i odkrywczo. Chodząc z kijami zwiedziliśmy Centrum Spały. było również kreatywnie. Iwona wykonała sesję fotograficzną uczestnikom i to jaką! W locie! Na tarsie dachowym odbyła się joga z Dominką bryłą. Natomiast o zdrowy kręgosłup dbał z wami fizjoterapeuta Robert Jarzyński.

Bankiet inny niż wszystkie.

Tematem bankietu zainspirowaliśmy wielu :). Lata 20-te, casino, ale przede wszystkim nauka tańca: Charlestona oraz sesja. Takiego bankietu jeszcze nie było. Najważniejsze, że potrafimy stworzyc klimat, bo nikt nie siedział! Tańczyli wszyscy!

Image
Konferencja Majowa 2023 pełna wspomnień.

Druga Konferencja Majowa 2023 to kolejne nowości na arenie konferencji w Polsce. Cieszymy się, że nami jesteście. Cieszymy się, że Was inspirujemy! Zobaczcie jak było efektywnie i energetycznie!

Wspomnienia Konferencji Majowej 2023