PRELEKCJE KONFERENCJI MAJOWEJ

Poniżej prezentujemy tematy prelekcji proponowane w maju 2024roku, tematy prelekcji w roku 2025 zostaną zmienione w możliwie najszybszym czasie, pragniemy być dla Was aktualni!

Image

Marcin Zarzycki

doradca podatkowy, adwokat

Przegląd najciekawszych rozwiązań pozwalających na obniżenie zobowiązań publicznoprawnych.

Rozwiązania, które oferują szereg korzyści dla przedsiębiorców, dając im nowe możliwości optymalizacji obciążeń fiskalnych:

CIT estoński i Fundacja Rodzinna czyli podatkowe hity na 2024 r.

Ulgi podatkowe jako narzędzie legalnej optymalizacji podatkowej?

Odpowiednie dobranie i wykorzystanie tych narzędzi może znacząco obniżyć obciążenia podatkowe firmy i przyczynić się do jej rozwoju. Opowiem o ulgach podatkowych: B+R, IP BOX, ulgach na innowacyjność.

Iza leśniewska

doradca podatkowy, ekspert w Rzeczypospolitej

Image

Legislacyjny HOT - trzymaj rękę na pulsie.

Jeśli nie wiesz co wybrać: wakacje czy urlop składkowy lub nie wiesz, jak doradzić swojemu klientowi i szybko oraz rzetelnie podać mu argumenty to po prelekcji z Izą nie bedziesz mieć już tego problemu. Dowiesz się na jakich zasadach możesz korzystać ze zmiany, która zostanie wprowadzona. To bedzie pierwszy panel wystapienia Izy leśniewskiej.

W drugim wystąpieniu zajrzysz w krzywe zwierciadło małego ZUS, a Iza podpowie, jak odnaleźć się w gąszczu przepisów i biurokracji, by sobie nie zaszkodzić.

Anita Gołębiewska

Trener biznesu, mówca motywacyjny

Image

Zbuduj stabilną firmę! 7 kluczowych działań pomagających rozwinąć zyskowny biznes.

1. Buduj i wdrażaj procesy biznesowe

2. ⁠Inwestuj czas w rozwój swoich kompetencji miękkich

3. ⁠Zaopiekuj się najcenniejszym zasobem - swoimi pracownikami (nie nadskakuj, motywuj i inspiruj)

4. ⁠Bądź jak Steve Jobs, codziennie bądź blisko Klienta

5. ⁠Określaj cele, kontroluj wyniki. Czuj puls swojego biznesu.

6. ⁠Postaw na online. Nie ma cię w internecie. Nie istniejesz!

7. ⁠Daj sobie luz. Celebruj sukcesy, nagradzaj się i dostarczaj sobie dobrej energii.

Image

dr Nelli Artienwicz

badaczka, mentor, trener, księgowa

Jak wyksięgować zbędny stres z pracy i życia osobistego - warsztaty rozwojowe.

Dowiesz się kiedy stres jest dobry, a kiedy nie tak dobry, gdy pracujesz. Przećwiczysz skuteczne metody obniżania stresu i napięcia, których nie znajdziesz na typowych zajęciach z redukcji stresu zakończysz warsztaty zrelaksowana(y) na poziomie ciała i umysłu.

dr Aleksander Binsztok

lider zespołu trenerów, coachów i mediatorów

Image

Turkusowa skuteczność w relacji biznesowej - zwiększaj efektywność- osiągaj cel.

Podczas kolejnego spotkania z Olkiem dowiesz się , jak lepiej odczytywać osobowości zarówno Twoich Współpracowników, jak i Klientów, oraz jak z Nimi efektywniej współpracować? Ponadto Olek podzieli się także różnymi technikami menedżerskimi, które mają duży wpływ na skuteczność funkcjonowania zespołu, którym kierujesz. Otrzymasz też praktyczne wskazówki, jak wykorzystać koncepcję "turkusowej organizacji" w Twojej Firmie, aby tworząc większą przestrzeń dla swobodnego funkcjonowania pracowników osiągać więcej.

Image

Małgorzata Majewska

Naturopeuta.

Terapie naturalne - droga do zdrowia.

Podczas prelekcji zanurzymy się w świat terapii naturalnych, poznamy tajemnice poprawy mikrokrążenia przy pomocy Maty Bemer, a wszystko pod okiem naszej świetnej naturopatki, Małgorzaty Majewskiej. Przygotuj się na fascynującą podróż po zdrowiu i dobroczynnym wpływie natury na nasze ciała i umysły. Razem z Małgorzatą odkryjemy sposoby na harmonię i równowagę, aby móc cieszyć się pełnią życia w zgodzie z naturą, jak dobrze naoliwiona maszyna, gotowa do pełnego wykorzystania swojego potencjału.

Iwona Karoń - Jarzyńska

artystka, architekt wnętrz, kreator content marketing, grafik, fotograf, pedagog

Image

Pasja motorem przedsiębiorczości.

Dowiesz się jak pasja może znacząco wzbogacić Twoje życie i nadać mu nowy sens. Jak ją odkryć i pielęgnować, aby czerpać z niej radość i korzyści na wielu płaszczyznach. Jak wykorzystać ją w przedsięborczości i na niej zarabiać, albo być po prostu bardziej produktywnym i szczęśliwym.

Robert Jarzyński

fizjoterapeuta, pedagog

Image

Pozytywne aspekty siedzącego trybu pracy.

Dowiesz się jak dbać o kręgosłup nawet, gdy nie ćwiczysz. Poznasz ćwiczenia, które będziesz mógł wykonywac na siedząco. Dowiesz się jak uprawiać jogę w swoim biurze.