W CENTRUM POLSKI

HOTEL MOŚCICKI ****

Nadpilliczna 3, 97-215 Spała

44 726 41 00

HOTEL MOŚCICKI ****

Hotel Mościcki**** w Spale oferuje swoim Gościom profesjonalną obsługę, noclegi w 56 przestronnych pokojach, sale konferencyjne oraz doskonałą regionalną kuchnię. To tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie w naszych progach.

Kompleks Mościcki**** to elegancki hotel pod Warszawą. Znajduje się tylko 100 km od stolicy i 60 km od Łodzi. Ten położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu pięknej rzeki Pilicy, obiekt noclegowy zadowoli zarówno Gości stawiających na spokój oraz obcowanie z naturą, jak i biznesmenów, którzy wybierają się tutaj na naradę, szkolenie czy konferencję.

Mościcki**** uznawany jest za jeden z najbardziej oryginalnych obiektów w obrębie województwa łódzkiego i mazowieckiego, a także jako jeden z atrakcyjniejszych hoteli pod Warszawą, jak i w całej centralnej Polsce. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie i stale powiększające się grono lojalnych Gości. Wyróżnia nas bogata oferta opracowanych indywidualnie i zróżnicowanych cenowo pakietów, wśród których każdy Gość znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie.

Hotel w zieleni

W centrum Spalskiego Parku Krajobrazowego, wśród zieleni.

W centrum Polski w Spale. Tam w asyście śpewów ptaków i odgłosów natury spędzamy czas i relaksujemy.

Wokół spotkać można dużo roślinności, ale jak na maj przystało my znajdujemy stokrotki, konwalie.

Hotel **** Mościcki to oaza spokoju.

Image
Image
Image
Komfort i wygoda w eleganckim designie.

Komfortowe, przestronne w eleganckim designie pokoje z łazienkami.

Piekne pokoje od strony parku są niewątpliwym autotem, a taras lub balkon zaspokoją potrzeby każdy, kto szuka natury wokół siebie.

Restauracja i sale z oknami na park.

Przestronna reastauracja i sala konferencyjna z widokiem na park jest niewatpliwym atutem. Świeże powietrze i zieleń sprzyjają przyswajaniu wiedzy.

Image
Image
Image
Taras na dachu hotelu.

Przepiękny taras na dachu hotelu to niespotykane często miejsce w hotelach. Tam w koronach drzew i przy akompaniamencie śpiewu ptaków spotykamy się, by dbać o zdrowie.

Image